0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Mariçiq: Edhe tani BE i monitoron 20 raste gjyqësore, ky nuk është ndikim mbi gjyqësinë

Monitorimi i rasteve gjyqësore nuk është risi, ekzistojnë organizata të cilat e monitorojnë këtë, ndërsa një pjesë e këtyre lëndëve janë kërkuar për monitorim, pati kërkesa dhe lëndë të tjera të cilat janë gjykuar në kohën e regjimit, theksoi sonte ministri i Drejtësisë, Bojan Mariçiq në Top tema.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle