0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mariçiq: Do të ketë përmirësime në Kodin zgjedhor, pres të votohet nga mesi i gushtit

Do të ketë ndryshime në tekstin e Kodit zgjedhor, do të ketë edhe përmirësime. Në parim është arritur pajtim midis katër partive të mëdha në cilin drejtim të shkohet dhe pres menjëherë pas pushimeve, nga mesi i gushtit, ky ligj të votohet në Kuvend, tha sot ministri i Drejtësisë, Bojan Mariçiq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle