0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Mariçiq dhe Drobnjak i përmblodhën takimet skrining shpjeguese dhe përvojat kroate në integrimin evropian

Më 7 nëntor fillon skriningu bilateral me BE-në. Të gjitha kërkesat, detyrat që i përcaktojmë gjatë shqyrtimit dypalësh do të vendosen në një raport shqyrtimi për të gjithë grupin. Përcaktimi i këtyre raporteve të shqyrtimit do të jetë baza për përcaktimin e standardeve për hapjen e grupimeve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle