0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Mariçiq – Bregu: Çdo shtyrje e negociatave me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë ul besimin e qytetarëve

E ardhmja e rajonit është në BE dhe çdo shtyrje në fillimin e negociatave me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë e zvogëlon besimin e qytetarëve, thanë zëvendëskryeministri për çështje evropiane, Bojan Mariçiq dhe sekretarja e përgjithshme e Këshillit për Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle