0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Mariçiq – Birn: Bllokimi është duke e dëmtuar të gjithë rajonin dhe është kundër interesave të BE-së

Zëvendëskryetari i Qeverisë i angazhuar për Çështje Evropiane, Bojan Mariçiq në margjinat e Samitit të Bashkimit Evropian për Ballkanin Perëndimor realizoi takim me ministrin irlandez për Çështje Evropiane, Tomas Birn.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle