0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Mariçiq: BE-ja nxiton për zgjidhje në qershor, por zgjidhje do të ketë vetëm me interesa të mbrojtura maqedonase

Zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane Bojan Mariçiq duke qenë mysafir sonte në "Top Tema" në televizionin "Telma" theksoi se Qeveria dëshiron të fillojë negociatat me BE-në, por jo me çdo kusht dhe në dëm të interesave shtetërore për zgjidhjen e kontestit me Bullgarinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle