0_Maqedoni.Portal SQ0_Sport,Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQSport SQ

Maratonisti Adem Selmani nga Tetova, me qindra medalje, kupa e diploma edhe në moshën 54 vjeçare nuk heq dorë nga vrapimi

Qindra medalje, kupa, diploma, shumë miqësi, mbresa dhe kujtime nga numri i madh i garave maratonë në tri dekadat e fundit janë përfitimi i vetëm nga kjo disiplinë atletike, për shkak të cilës edhe në vitin e 54 të jetës Adem Selmani nga Tetova nuk heq dorë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle