0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Maqedonia e Veriut vendi më i sigurt në Ballkanin Perëndimor

- Maqedonia e Veriut është vendi më i sigurt në Ballkanin Perëndimor, sipas hulumtimit të Institutit për Ekonomi dhe Paqe (IEP).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle