0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Maqedonia e Veriut tregon përmirësim të gjendjes së sigurisë të gazetarëve dhe punonjësve mediatik

Maqedonia e Veriut tregon përmirësim të gjendjes me sigurinë e gazetarëve dhe punonjësve mediatik, krahasuar me shtatë vendet nga rajoni, tregojnë Indeksi për siguri të gazetarëve të Ballkanit Perëndimor për vitin 2020.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle