0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Maqedonia e Veriut nga kategoria e gjelbër kaloi në kategori portokalli për udhëtim në Qipro

Sipas "Vlerësimit të ri  të rrezikut epidemiologjik të vendeve në lidhje me Kovid-19", e publikuar nga Ministria e Shëndetësisë të Qipros, Maqedonia e Veriut së bashku me pesë vende tjera është llogaritur nga kategoria e gjelbër në portokalli në ishull dhe nevojitet PCR test negativ i bërë 72 orë para mbërritjes, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle