0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Maqedonia e Veriut nga 1 janari hyn në trshsen e kryesuesve të OSBE-së, së bashku me Suedinë dhe Poloninë

Maqedonia e Veriut , nga 1 janari hyn në Treshen e OSBE-së, së bashku me kryesuesen e sivjetme Suedinë, si dhe me kryesuesen e vitit 2022, Poloninë, ndërsa që nga viti i ardhshëm do të kryesojmë edhe me Grupin e partnerëve mesdhetarë për bashkëpunim me OSBE-në, si provë e përgjithshme për obligimet tona si Kryesuese me Organizatën në vitin 2023.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle