0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Maqedonia e Veriut në listën e vendeve të rrezikshme për të udhëtuar në Gjermani, me protokolle të reja për Kovid-19 edhe Finlanda dhe Hong Kongu

Për shkak të situatës me pandeminë  e Kovid 19, Gjermania e ktheu Maqedoninë e Veriut në listën e vendeve të rrezikshme, ndërsa protokolle të reja Kovid ka edhe për hyrje në Finlandë dhe Hong Kong, kumtoi sot Ministria e Punëve të Jashtme.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle