0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Maqedonia e Veriut në kategorinë e kuqe për udhëtime në Qipro

– Nga zona portokalli, bashkë me edhe tre vende, Maqedonia e Veriut është transferuar në zonën e kuqe për udhëtime në Qipro dhe test të detyrueshëm PCR të bërë 72 orë para ardhjes, por edhe të një testi pas mbërritjes, që bën pjesë në shpenzimet e vetë udhëtarëve, informon korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle