0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQ

Maqedonia e Veriut mbetet në listën greke të vendeve të treta të sigurta për refugjatët dhe emigrantët

Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria mbeten në listën e vendeve të treta të sigurta për ata që kërkojnë mbrojtje ndërkombëtare "të cilët në territorin grek hyjnë ilegalisht nga kufijtë me këto dy vende", sipas Ministrisë së Migracionit dhe Azilit të Greqisë në lidhje me klasifikimin e ri vjetor të përditësuar të vendeve të origjinës dhe transitit për emigrantët dhe refugjatët, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle