0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Maqedonia e Veriut mbetet në kategorinë e gjelbër për udhëtim në Qipro

Maqedonia e Veriut edhe më tej është në kategorinë e gjelbër të vendeve të Ministrisë qipriote të Shëndetësisë dhe kushtet për të udhëtuar në ishull mbeten të pandryshuara, përkatësisht nuk ekzistojnë kurfarë kufizimesh, nuk nevojitet asnjë test negative, as karantinë, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle