0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Maqedonia e Veriut dhe Turqia do të nënshkruajnë marrëveshje pesë-vjeçare për bashkëpunim ushtarak-financiar

Ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska sot është në vizitë një-ditore në Turqi, ku do të ketë takim me Ministrin e Mbrojtjes Kombëtare Hulusi Akar në të cilin në emër të qeverive të dy vendeve do të nënshkruajnë marrëveshje pesëvjeçare për bashkëpunim ushtarak-financiar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle