0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQShoqëri SQ

Maqedonia e Veriut dhe Portugalia për here të pare fillojnë bashkëpunim në mbrojtje

Aleanca në NATO i përforcon lidhjet mbrojtëse midis Maqedonisë së Veriut dhe Portugalisë, u theksua në takimin e mbrëmshëm të ministrave të mbrojtjes, Radmilla Shekerinska dhe Zhao Gomesh Kravinju në Lisbonë, ku delegacioni I Ministrisë së Mbrojtjes dhe Armatës i kryesuar nga ministrja është për vizitë zyrtare dyditore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle