Ballkan SQBallkan.portal SQ

Manolova: Kërcënohen tre kriza, nevojitet azhurnim i buxhetit dhe qeverisë së rregullt

Liderja e partisë "Çohu BG! Ne po vijmë! Maja Manolova ofron tre mjete për zgjidhjen e tre rreziqeve, të cilat, nëse nuk ka qeveri të rregullt në vjeshtë, do të mund të negociohen në kriza serioze, njofton BGNES.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle