0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

Mançini është i bindur se Italia meriton të jetë në finalen e EURO 2020

Trajneri i Italisë Roberto Mançini mbrëmë i ndau përshtypjet e tij pas ndeshjes gjysmëfinale të EURO 2020 me Spanjën (1-1, dhe 4-2 në penallti).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle