Futboll SQSport SQ

Mançester Junajtedi dhe Juventusi njoftuan për humbje të mëdha financiare

Mançester Junajtedi dhe Juventusi, njoftuan sot humbje të mëdha financiare për sezonin e kaluar 2020/21.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle