Sport SQ

Mançester junajted dhe Lingard janë duke negociuar për kontratë të re. Klubi shpreson për sukses, edhe pse oferta e parë u refuzua

Mançester junajted synon ta rinovojë kontratën e mesfushorit ofensiv Xhesi Lingard. Klubi po negocion për disa javë për të vazhduar bashkëpunimin me anglezin 28-vjeçar dhe shpreson që palët do të mund arrijnë marrëveshje, edhe pse propozimi i parë u refuzua.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle