Ballkan SQBallkan.portal SQ

Mali i Zi është i pari në Evropë për tregtinë me drogë, për krim të organizuar i katërti – pas Rusisë, Serbisë dhe Ukrainës

- Sipas Indeksit Global për Krim të Organizuar, Mali i Zi është renditur në vendin e parë në Evropë dhe në vendin e 14-të në botë kur bëhet fjalë për tregtinë me drogë, ndërsa i katërti në Evropë për krim, pas Rusisë dhe Ukrainës dhe i 45-ti në botë, informon RTMZ.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle