Ballkan SQBallkan.portal SQ

Mali i Zi dëboi edhe 28 shtetas të huaj për shkak të bashkëpunimit me shërbimet e huaja

- Ministria e Punëve të Brendshme dhe Agjencia e Sigurisë Kombëtare ua ndaloi qëndrimin dhe hyrjen në Mal të Zi edhe 28 shtetasve të huaj të cilët kanë punuar për shërbimet e huaja, njoftoi sot Ministria.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle