0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Makroni dhe Shollci i bënë thirrje Putinit që të lirojë 2.500 luftëtarë nga Azovstalli

- Presidenti francez, Emanuel Makron dhe kancelari gjerman Ollaf Shollc kërkuan sot nga presidenti rus Vladimir Putin që të lirojë 2.500 luftëtarë ukrainas të robëruar në fabrikën e çelikut Azovstall në Mariupol.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle