Botë SQBotë.Portal SQ

Makroni dhe Harisi e quajtën bashkëpunimin francezo-amerikan “kryesor”

Presidenti francez Emanuel Makroni dhe nënpresidentja amerikane Kamala Harisi dje ranë dakord se bashkëpunimi mes Francës dhe SHBA-së është "kryesor" dhe se në fillim të epokës së re në marrëdhëniet, dy muaj pas krizës së shkaktuar që kur Australia e anuloi marrëveshjen për nëndetëset.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle