E përzgjedhur SQMIA Investigon SQ

Makron u obligua që ta mbrojë sundimin e së drejtës dhe lirinë e mediumeve në Evropë

Mbrojtja e sundimit të së drejtës do të jetë një nga sfidat udhëheqëse të kryesimit francez me BE-në, i cili fillon në janar, deklaroi presidenti i këtij vendi, Emanuel Makron.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle