0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Makron sot në Paris i pari e pret kancelarin e ri gjerman Sholc

Presidenti francez, Emanuel Makron sot në Paris do ta presë kancelarin e ri gjerman, Olaf Sholc, në takimin e tyre të parë në të cilin dy liderët më të fuqishëm në BE do të tentojnë të gjejnë gjuhë të përbashkët për përballje me krizën në Union dhe më gjerë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle