Evropë SQEvropë.Portal SQ

Makron sot do të bisedojë me Bajdenin për krizën me nëndetëset

Presidenti francez Emanuel Makron sot do të bisedojë me homologun e tij amerikan Xho Bajden për krizën që ndodhi ndërmjet Parisit dhe Uashingtonit lidhur me marrëveshjen e ndërprerë me Australinë  për furnizim të nëndetëseve, publikoi zëdhënësi i Qeverisë franceze.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle