Evropë SQEvropë.Portal SQ

Makron solli vendim në vend të nuancës më të hapur në flamurin e Francës të jetë ngjyrë më e errët e kaltër

Presidenti francez Emanuel Makron solli vendim në vend të nuancës më të hapur në flamurin e Francës të përdoret ngjyra e errët e kaltër, njofton Bi-Bi-Si. Vjet në pallatin presidencial janë vendosur flamuj me nuancë të re të kaltër dhe kjo kaloi pa dalluar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle