Evropë SQEvropë.Portal SQ

Makron: Populli italian ka bërë zgjedhje demokratike dhe sovrane, ne e respektojmë

Presidenti francez Emanuel Makron sot deklaroi se e respekton përzgjedhjen demokratike të italianëve dhe i bëri thirrje Romës të vazhdojë të punojë së bashku me evropianët.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle