Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Makron paralajmëroi se kriza shëndetësore nuk është tejkaluar

Presidenti francez, Emanuel Makron sot paralajmëroi se koronavirusi “nuk është prapa nesh” dhe edhe njëherë u bëri thirrje francezëve të vaksinohen.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle