0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Makron nuk heqë dorë nga marrëveshja për kornizë negociuese

Presidenti i Francës, Emanuel Makron, vendi i të cilit kryeson me BE-në deri në fund të këtij muaji, shpreson se ende është e mundur marrëveshja mes Shkupit dhe Sofjes për kornizën negociuese, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle