Evropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë BotëKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Makron nuk do ta mbajë tubimin e parë parazgjedhor në Marsej për shkak të luftës në Ukrainë

Presidenti i Francës dhe me siguri kandidat për mandat të dytë, Emanuel Makron nuk do ta fillojë fushatën e vet fundjavën e ardhshme me tubim në Marsej, siç ishte planifikuar. Njëherit, kriza në Ukrainë i çrregulloi të gjitha planet e Pallatit të Eliseut, lajmëroi korrespondenti i MIA-s.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle