Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Makron: Mbrojtja e qeverisjes të së drejtës dhe lirisë së mediave është sfidë për kryesimin francez me BE-në

Mbrojtja e qeverisjes të së drejtës do të jetë një prej sfidave kryesore të kryesimit francez me BE-në që fillon në janar, deklaroi presidenti i vendit, Emanuel Makron.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle