0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Makraduli për vizitë në njësinë postare në Shuto Orizarë

Drejtori I përgjithshëm I Postës së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Jani Makraduli sot do ta vizitojë njësinë e rrjetit postar 1013 Shuto Orizarë në Shkup.

Shkup, 19 korrik 2021 (MIA) – Drejtori I përgjithshëm I Postës së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Jani Makraduli sot do ta vizitojë njësinë e rrjetit postar 1013 Shuto Orizarë në Shkup.

Nga Posta e RMV-së paralajmërojnë se njësinë postare do ta vizitojnë edhe ministri I Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski dhe kryetari I Komunës së Shuto Orizarës, Kurto Dudush.

Vizitës do t’I paraprijë edhe takimi I punës në kabinetin e kryetarit të Komunës , Dudush. ab/

Butoni Kthehu në krye
Mbylle