0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShkup SQShoqëri SQ

“Makekspres transport”: Nuk jemi organizatorë të protestave, apelojmë që partitë politike të mos i keqpërdorin transportuesit për zënka

Nga "Makekspres transport" thotë se nuk janë organizatorë të protestave dhe nuk e dinë deri kur do të zgjasin protestat, nëse do të zgjerohen në rrugë të tjera dhe në çfarë formati do të protestohet. Apelojnë që partitë politike të mos i keqpërdorin kompaninë dhe transportuesit për zënka dhe pikë politike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle