0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

Makabi, Benfika dhe Viktoria Plzen siguruan pjesëmarrje në Ligën e kampionëve

Ekipet si Makabi, Benfika dhe Viktoria Plzen do të luajnë në fazën grupore të Ligës së kampionëve në futboll. Ky është epilogu pas ndeshjeve kthyese të mbrëmshme në plejof.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle