0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

“Majkrosoft” dhe “Linkedin” e kanë anuluar kthimin e punonjësve në zyre

Korporata "Majkrosoft" dhe "Linkedin" kanë shtyrë për një kohë të pacaktuar kthimin e punonjësve me orar të plotë në zyre për shkak të pandemisë së Kovid-19, e cila ishte planifikuar për më 4 tetor, njoftoi korporata softuerike amerikane në faqen e saj të internetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle