Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Maкron në Uashington paralajmëroi për rrezikun nga subvencionet “super-agresive”

Presidenti francez Emanuel Makron mbrëmë në Uashington dënoi masat "super-agresive" të ndërmarra nga Xho Bajden për të stimuluar industrinë amerikane dhe paralajmëroi se ato rrezikojnë "fragmentimin e Perëndimit".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle