Evropë SQEvropë.Portal SQ

Lukashenko dhe Putin kanë biseduar për krizën e emigrantëve në kufirin mes Bjellorusisë dhe Polonisë

Presidenti i Bjellorusisë, Aleksandar Lukashenko ka biseduar me presidentin e Rusisë, Vlladimir Putin për krizën e emigrantëve në kufirin mes Bjellorusisë dhe Polonisë, njofton Agjencia Anadollu.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle