Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Lukashenko: Bjellorusia blen sisteme raketore dhe raketa “Iskander” nga Rusia

Bjellorusia bleu nga Rusia sisteme kundërajrore S-400 dhe raketa "Oskander", deklaroi presidenti bjellorus Aleksandar Lukashenko.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle