Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Lukashenko: Armata bjelloruse nuk ka marrë pjesë dhe nuk do të marrë pjesë në operacionin ushtarak rus në Ukrainë

Armata e Bjellorusisë nuk ka marrë pjesë dhe nuk do të marrë pjesë në operacionin ushtarak rus në Ukrainë, deklaroi sot presidenti i Bjellorusisë, Aleksandar Lukashenko.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle