0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Llukarevska: Masa “TVSH-ja Ime” duhet të avancohet, jam mbështetëse e asaj që të rritet pragu i kthimit të TVSH-së

Drejtoresha e Drejtorisë për të Ardhura Publike (TVSH) dhe zëvendëskryetare e LSDM-së, Sanja Lukarevska konsideron se masa "TVSH-ja Ime" edhe më tutje duhet të përparohet, dhe potencoi se është mbështetësja më e madhe të rritet pragu i kthimit të TVSH-së.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle