Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Lufthanza anuloi më shumë se një mijë fluturime për shkak të grevës

Aviokompania gjermane Lufthanza anuloi më shumë se 1.000 fluturime në dhe nga qendra e saj në Frankfurt dhe Mynih gjatë ditëve të ardhshme për shkak të grevës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle