0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQSektori civil SQ

LSM-ja rrit familjen sindikale me një anëtar të ri – Sindikatën e Agjencive Informative Mediatike

Sindikata e Agjencive Informative Mediatike (SAIM) është anëtare e re e Lidhjes së Sindikatave të Maqedonisë. Kërkesa u pranua unanimisht nga Kryesia dhe Këshilli i LSM-së si organet më të larta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle