0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

LSM: Presionin sindikal e vazhdojmë në rrugë

 Këshilli i grevistëve - Kryesia e LSM-së kumtoi se pakënaqësia e të punësuarve nga sektori publik është i madh dhe për këto arsye në seancën e sotme ka vendosur që pakënaqësinë ta shpreh në rrugë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle