0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

LSM kërkon që në afat sa më të shkurtë të caktohet seancë e Komisionit për punë për ndryshimet e LMP-së

Lidhja e sindikatave të Maqedonisë (LSM) kërkon nga kryetari i Komisionit kuvendor për punë dhe politikë sociale që në afatin më të shkurtë të caktojë seancë, ku do të shqyrtohen ndryshimet e Ligjit për marrëdhënie të punës, me të cilat dita e diel shpallet ditë jopune.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle