0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

LSM-ja edhe sot në protestë para Kuvendit

Lidhja e Sindikatave të Maqedonisë (LSM) sot para Kuvendit do të vendos karrige në shenj të mbështetjes së anëtarëve të Komisionit për financim dhe buxhet për të votuar amendamentin me të cilën kërkohen mjete në rebalancin e Buxhetit për pagesë lineare të 2.806 denarëve në shumën neto për të punësuarit në sektorin publik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle