0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

LSM do të prganizojë grevë të përgjithshme nëse nuk realizohet rritja lineare e pagave

Lidhja e sindikatave të Maqedonisë nuk e përjashton mundësinë për grevë të përgjithshme nëse nuk plotësohet kërkesa e tyre për rritje lineare të pagave për 2806 denarë dhe nuk realizojnë takim me kryeministrin dhe me ministrat kompetent.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle