0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

LSM: Dita e diel ditë javore për pushim është realitet dhe në harmonizim me Kushtetutën

Kryesia e Lidhjes së sindikatave të Maqedonisë në seancë të jashtëzakonshme diskutoi për informacionin për iniciativën e parashtruar para Gjykatës Kushtetuese nga ana e Odës Ekonomike të Maqedonisë së Veriut me të cilin kontestohen ndryshimet e Ligjit për marrëdhënie të punës me të cilët rregullohet puna të dielën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle